top of page

בניית אתרי אינטרנט

היום אין צורך להסביר לך למה צריך לבנות  אתר.  זה כבר די ברור

 

היום יש צורך להסביר לך למה כן כדאי לבנות אותו דווקא  אצלינו

אתר ברור וניתן לקידום

אתר חייב להראות ברור כלפי הלקוח ולא לגרום ללקוח לעזוב אותו במהירות בגלל שהוא לא מבין מה רוצים ממנו. לכן תחשבו על התוכן ועל משמעות של המסר. כמו חן צריך לבנות אתר בצורה כזו שתוכלו לקדם אותו בגוגל במידה ותחליטו לעשות זאת בעתיד 

ראישית כל צריך להחליט איך הכי כדאי לך להציג את העסק שלך או את עצמך ברשת ואיזה סוג של אתר אינטרנט לבנות

אם זה עסק גדול או בינוני אז תצטרכו להוציא קצת יותר על מנת להגיע לאתר מכובד שיספר לקהל רחב מי אתם באמת.

אתר כזה יהי בן 5-10 עמודים ויעלה בין 5000 ל-7000 ש''ח.

ניתן כמובן גם להוסיף ולשנות דברים באתר וגם לקבל גישה לפנל ניהול. בדרך כלל אתרים כאלו בנויים על בסיס מערכות קיימות, המאפשרות תפקוד תקין ועיצוב גמיש ביותר.

    

אתר אינטרנט זול

זו גם אופציה לעסקים מתחילים ובעלי מקצוע חופשיים. האתר יהיה מסוגל להציג את כל מה שדרוש לעסק על גבי עמוד אחד בלבד. אך אין דעגה. אם העסק שלכם לא הולך לכבוש את כל העולם מחיר, אז אולי גם אתר קטן אך זול יספיק אותכם. זה כמו תכנון נכון של חלל בבית קטן כמו שבטח ראיתם בחנויות  של "איקאה". עם ארגון נכון ניתן לבנות בית שלם על שטח של 30-40 מטר ועדיין להינות מבית מושלם. אתר כזה יעלה החל מ 1500 ש''ח לא כולל הוצאות איחסון ושם דומיין.

 

בניית חנות אינטרנט

כמו כל דבר מורכב, בניית חנות אינטרנט דורשת הרבה מחשבה ותכנן קודם. כמובן שניתן לבנות הכל אבל צריך קודם כל להבין מה רוצים מהמרכת. איפיון טכני נכון יכול לחסוך הרבה כסף ואנרגיות בבנית חנות אינטרנט. אז מה בכל זאת מחיר של חנות אינטרנט?  תלוי בכם. אך אם קיבלתם הצעה בפחות מ-10.000 ש''ח לפני מע''מ הדליקו לכם מנורה אדומה. משהוא פה זול מדי.

 

עמוד נחיתה או עמוד מכירתי

לפעמים האתר כבר קיים אבל צריך לעשות קומפיין למוצר או שרות מסויים אך ורק למתרה מסויימת. אז אין צורך לבנות אתר שלם אלא אפשר להסתפק במינימום נזק ולבנות עמוד נחיתה מכירתי ולקדם אותו בעזרת קומפיינים של קידום ממומן.

טיפים חשובים לבניית אתר אינטרנט

  ועל מה צריך לשים לב לפני שמתחילים לעבוד על האתר  

מותאם למובייל

יותר ממחצית גולשים צורכים את התכנים באינטרנט דרך הטלפון החכם שלהם או מכשיר טאבלט. לכן אתר שאינו מותאם למובייל לא עומד בדרישות של לקוח שלך ועניין זה דורש פתרון. חשוב לדעת שבלי פעולות מסויימות אתר לא יראה תקין דרך מכשיר טלפון או גאג'ט אחר כלשהוא

למה לא כדאי לתת לבנות אתר למתחילים?

חד משמעי: תנו למומחים לעשות  את העבודה!

לכול אחד מאיתנו יש חבר "שלמד מחשבים" או "ילד שלומד מחשבים בכיתה י''א או במכללה". תדעו היטב: אף ילד או חבר עם תואר שני למחשבים לא יוכל להבין את הצרכים השיווקיים שלכם ולא יוכל  להתאים את האתר עבורכם בצורה תקינה. כמו חן עבודה הזו דורשת המון שעות ולא נעים לבקש מחבר שיעשה אותה בחינם.   

להכין חומר מראש

רוצים לחסוך זמן יקר בבניית אתר אינטרנט? תדעו שרוב הזמנים תלויים בכם. אם תכינו איפיון טכני, תמונות, טקסטים מוקלדים וכל החומרים שדרושים לעבודה, כך תקבלו אתר מוכן הרבה יותר מהר. אם אתם לא יודעים מה לכתוב, צרו אינתו קשר ותקבלו עזרה של מומחה בכתיבת תכנים. 

     אתר אינטרנט

         מותאם סולרי

 

החל מ 1500 ש''ח

 

*לא כולל מע''מ

*לא כולל שרותי איכסון

ושם דומיין

:מבצע 

אתר מותאם למובייל
בית מלון לחתולים

בית מלון לחתולים

אתר בעל עמוד אחד. שתי שפות. כולל וידאו וגלריית תמונות

מאמנת כושר אישית

מאמנת כושר אישית

עמוד נחיתה מכירתי שפונה לנשים בלבד

 

"משרד פרסום "מדיאל

 

:כתובתנו

רח' דוד סחרוב 11 ראשון לציון     

054-3444450     

medial.print@gmail.com     

  • Wix Facebook page

בקשתך בטיפול

>

צור קשר

>
bottom of page